Nagrania_lektorskie_voice_over5

Lektor do filmu

Odpowiedzialne zadanie lektora filmowego

Z pewnością każdemu zdarzyło się przerwać oglądanie zagranicznego filmu z uwagi na monotonny bądź denerwujący głos lektora. 🙂 Pokazuje to, jak duże znaczenie ma jego praca. Jeżeli nie chcesz, aby ten sam problem pojawił się przy Twojej produkcji, zachęcam do skorzystania z moich usług. Od wielu lat podkładam głos w reklamach, spotach radiowych, a także filmach długometrażowych. Ponadto, posiadam profesjonalne przygotowanie aktorskie. Wszystko to gwarantuje, iż sprawdzę się jako lektor, niezależnie od tematyki czy rodzaju filmu. Wszystkie nagrania wykonuję przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu, co przekłada się na wysoką jakość dźwięku. Współpraca ze mną odbywa się drogą internetową.

Usługi lektorskie - cennik

Nie mam jednego stałego cennika, który byłby uniwersalny dla wszystkich zleceń... Cennik usług lektorskich prezentuje się niezwykle zróżnicowanie, ponieważ trudno jednoznacznie wycenić pracę bez żadnych szeregu precyzyjnych informacji dotyczących danego zlecenia. Stawki uzależnione są od wielu czynników, dlatego każdy projekt wyceniam indywidualnie. Jeżeli chcesz otrzymać ode mnie wycenę, napisz, na jakiej formie realizacji Ci zależy - określ tematykę filmu, czas trwania oraz docelowe pola eksploatacji filmu. Na podstawie tych danych oceniam ile czasu potrzebuję na realizację nagrania i jaki będzie ostateczny koszt.

W przypadku gdy zaakceptujesz moje warunki i dojdziemy do porozumienia, zaczynam pracę. Każdemu projektowi poświęcam się całkowicie - możesz liczyć na moje pełne zaangażowanie w każdą inicjatywę, której się podejmę. Zależy mi na rzetelnym wykonaniu zadania, z tego względu jestem otwarty na wszelkiego rodzaju uwagi czy zalecenia. Jeżeli uważasz, że szczegóły nagrania lektorskiego łatwiej uzgodnić telefonicznie, zapraszam również do takiej formy kontaktu.

Skorzystanie z moich usług przynosi wiele korzyści, gdyż jestem doświadczonym lektorem i do tej pory miałem okazję współpracować przy wielu różnorodnych projektach. Nagrywałem voiceover'y (czyli tzw. lektorkę) w filmach, serialach i programach TV.  W zależności od charakteru projektu - mogę głosem przekazywać emocje bohaterów, lub brzmieć niemal bezemocjonalnie i obiektywnie. Wszystkie te kwestie ustalamy na wstępnym etapie. To wtedy poznaję oczekiwania klienta (Twoje!), dotyczące projektu nad którym mam pracować. Ich doprecyzowanie pomoże mi w wypracowaniu profesjonalnego efektu, który będzie satysfakcjoinujący dla mojego klienta, dla przyszłego odbiorcy przygotowywanego filmu, ale i po prostu... dla mnie.

Chcesz sprawdzić, czy mój głos pasuje do Twojej wizji? Przesłuchaj próbki moich nagrań oraz reklamy z moim udziałem. Możesz także zajrzeć do zakładki Portfolio, aby zobaczyć, przy jakich projektach możesz ze mną współpracować. Wspomnę jednocześnie, że do każdego nagrania przygotowuję się z odpowiednim wyprzedzeniem. Prześlij mi proszę swój skrypt, a chętnie zaprezentuję Ci próbkę moich umiejętności.

Zachęcam do pozostawienia wiadomości - z pewnością odpiszę na wszystkie zapytania najszybciej jak to tylko możliwe.