Nagrania_lektorskie_voice_over5

Lektor do prezentacji

Prezentacje z lektorem – dlaczego warto?

Prezentacje stosowane są w wielu dziedzinach życia – znacznie ułatwiają odbiór przedstawionych informacji, co jest zaletą zarówno dla ich odbiorców, jak i twórców. Tym ostatnim zależy przecież na jak największej przystępności przygotowanego materiału oraz zadowoleniu potencjalnych klientów, uczniów czy partnerów biznesowych. Pliki audio z nagraniem lektora czynią prezentacje bardziej atrakcyjnymi i kompletnymi. Ich odbiorcy nie muszą polegać wyłącznie na demonstrowanych obrazach, grafikach czy napisach, co z pewnością jest korzystne szczególnie z punktu widzenia tzw. słuchowców.

Aby jednak przekaz multimedialny odniósł pożądany skutek oraz był łatwy w odbiorze, ogromne znaczenie ma skorzystanie z usług lektora, który poprowadzi narrację w interesujący, przykuwający uwagę sposób. Osoba odczytująca tekst musi także wyróżniać się perfekcyjną dykcją i akcentem – dlatego do nagrania tekstu najlepiej wybrać doświadczonego, profesjonalnego lektora.

Nagrania lektorskie do prezentacji

Z usług lektora warto skorzystać bez względu na rodzaj opracowywanej prezentacji, jej cel czy grupę odbiorców. W każdym wypadku nagranie lektorskie będzie stanowiło wartość dodaną, a w wielu sytuacjach nawet podstawę przekazu, który w formie prezentacji stosowany jest niezwykle często. Wśród często przygotowywanych multimedialnych prezentacji znajdują się te promocyjne, produktowe, naukowe czy też szkoleniowe. Materiały mogą mieć również charakter reklamowy, firmowy bądź edukacyjny. Głos lektora chętnie stosowany jest także w prezentacjach spełniających funkcję instrukcji obsługi oraz interaktywnych przewodników, a także może uzupełniać galerie zdjęć oraz filmy video w serwisie YouTube. Bez względu na to, w jakiej branży działasz i jakiego rodzaju prezentację tworzysz, profesjonalny lektor doda treści dynamiki.

Wybierz profesjonalnego lektora do prezentacji

Inwestycja w głos lektorski to w przypadku prezentacji świetny wybór. Materiały multimedialne mogą być przecież wyświetlane w dowolnej chwili oraz miejscu, co oznacza, że raz przygotowany podkład lektorski będzie wielokrotnie odtwarzany – czy to na stronie internetowej, czy w programie Power Point. Tym bardziej warto zdecydować się na zatrudnienie do odczytania tekstu profesjonalisty oraz przygotowanie nagrania w odpowiednio wyposażonym studiu.

Jestem zawodowym aktorem i lektorem z wieloletnim doświadczeniem. To gwarantuje, że Twoja prezentacja zostanie wzbogacona o głos dostosowany do charakteru przekazu, a tym samym - po prostu przekonujący. Co więcej, materiały mogę przygotować we własnym studiu nagrań przystosowanym do rejestracji dźwięków. Dzięki temu moje nagrania wyróżniają się profesjonalną jakością.

Chcesz stworzyć interesującą i przyciągającą odbiorów prezentację? Zdecyduj się na podkład głosowy nagrany przez profesjonalnego lektora. Odsłuchaj demo, by sprawdzić mój głos, a następnie skontaktuj się ze mną, by poznać cenę oraz czas realizacja nagrania do prezentacji. Zapraszam!