Nagrania_lektorskie_voice_over5

Lektor do reklamy internetowej

Twój głos do spotu internetowego.

Nawet najmniejsze detale mogą zadecydować o sukcesie Twojego projektu.

Nagranie lektorskie jest zwieńczeniem pracy nad spotem reklamowym. Telewizyjnym, radiowym, czy - internetowym.

Głos, któremu ufasz.

Lektor w reklamie internetowej odgrywa niezwykle istotną rolę. Jego głos powinien brzmieć w sposób budzący zaufanie oraz sympatię. Irytująca modulacja czy niepewnie wypowiadane zdania z pewnością nie skłonią potencjalnych klientów do zakupu danego produktu, bądź skorzystania z określonych usług. Nie ma znaczenia czy to reklama auta, ubezpieczenia, oleju samochodowego, czy kosmetyków - w każdym takim projekcie świetnie sprawdzi się męski głos. Głos, który jest przekonujący. Głos, który nie buduje dystansu. Jest to tym bardziej ważne w przypadku reklam internetowych, gdzie nierzadko wyeliminowany zostaje przekaz wizualny, ponieważ internauci bardzo często zamiast oglądać reklamy, słuchają ich podczas przeglądania stron internetowych. Wówczas cały sens oraz istotę należy zawrzeć jedynie w wypowiedzi ustnej, co może okazać się niezwykle trudnym zadaniem. Wiele lat doświadczenia oraz zaplecze aktorskie sprawiają jednak, że jestem w stanie sprostać temu wyzwaniu. Na stronie internetowej prezentuję przykładowe próbki głosu, aby można było ocenić, czy mój tembr głosu odpowiada potrzebom Twojej reklamy.

Lektor w reklamie internetowej - jak wygląda współpraca?

Współpraca ze mną przebiega sprawnie i bezproblemowo. Jeśli stwierdzisz, że mój głos idealnie pasuje do Twojego komunikatu reklamowego, przedstaw mi swoją wizję, a skontaktuję się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie. Następnie opowiem nieco więcej o swojej pracy. Wspólnie wybierzemy dogodny termin realizacji zlecenia. Wszystkie nagrania tworzone są przy użyciu profesjonalnego sprzętu w studiu, co zapewnia im najwyższą jakość dźwiękową. Dbam o najdrobniejsze szczegóły i jestem w stanie nagrać kilka wersji do późniejszego wyboru. Pliki WAVE/MP3 przesyłam pocztą elektroniczną. Jeżeli masz jakiekolwiek uwagi, chętnie ich wysłucham, a później uwzględnię je w swoich działaniach. Zadbam o perfekcyjną realizację Twojej wizji. Pracy nad każdym nowym projektem oddaję się z pełnym zaangażowaniem i otwartym umysłem.

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty?

Oferuję atrakcyjne stawki, które uzgadniane są indywidualnie. Każdy projekt wygląda nieco inaczej, różni się chociażby długością spotu reklamowego, ilością wypowiadanych zdań oraz zakresem eksploatacji. Wyceny zlecenia dokonuję m.in. na podstawie rodzaju nagrania lektorskiego, miejsca jego wykorzystania, czasu realizacji zlecenia itp.. Napisz do mnie, a na pewno dojdziemy wspólnie do porozumienia. 

Jako doświadczony lektor miałem okazję pracować przy wielu projektach, także dla znanych i lubianych marek. Przykładowe realizacje mojego autorstwa znajdziesz na tej stronie internetowej. Zachęcam do wysłuchania próbek oraz kontaktu za pośrednictwem specjalnego formularza. Jestem otwarty na propozycję każdej współpracy, w tym również tej o charakterze długoterminowym.

Głos buduje markę!

Dobrze dobrany głos lektora buduje autorytet Twojej firmy!

Zawsze do usług!

Dbam o to, by każdy klient był zadowolony z końcowego efektu mojej pracy.

Dobry kontakt!

Dbam o dobre relacje z moimi klientami. Każdemu projektowi oddaję 100% zaangażowania!

Oszczędzasz czas!

Wybierając profesjonalnego lektora oszczędzasz czas i pieniądze! Wybierz raz, a DOBRZE!