Nagrania_lektorskie_voice_over5

Lektor do reklamy radiowej

Zgodnie z obecnie funkcjonującymi statystykami, radio dociera do około 72% Polaków! To przekłada się na przeszło 27 milionów potencjalnych odbiorców reklam transmitowanych za jego pośrednictwem. Warto przy tym zaznaczyć, że nierzadko wspomniane medium towarzyszy odbiorcom przez większą część doby - podczas pracy, jazdy samochodem, uprawiania sportu, gotowania czy też zajmowania się domem lub dziećmi. Właściwe wykorzystanie tak dużego potencjału marketingowego może przełożyć się na bardzo korzystny wzrost popularności promowanych przez Ciebie wydarzeń oraz oferowanych przez Twoją firmę usług bądź produktów. Jednocześnie nie wolno zapominać, że stworzenie reklamy o zbyt agresywny przekazie lub po prostu - nieprofesjonalnej, nierzadko przynosi efekty dokładnie odwrotne. Aby osiągnąć zatem zamierzony rezultat, należy zadbać o projekt w najdrobniejszych szczegółach. Zaczynając od kwestii w przypadku spotów radiowych najistotniejszej - doboru odpowiedniego lektora.

Doświadczony lektor do reklam radiowych

W zawodzie lektora działam aktywnie już od kilkunastu lat. W tym czasie udało mi się zrealizować bardzo zróżnicowane projekty dla rozmaitych klientów. Od prostych tekstów informacyjnych i krótkich dżingli, po o wiele dłuższe i bardziej wymagające przedsięwzięcia. Spośród firm, które obdarzyły mnie swoim zaufaniem wymienić można zarówno małe, lokalnie działające przedsiębiorstwa, jak i światowej klasy marki, takie jak Coca-Cola, Roca, Seat, Spotify czy McDonald’s. Dzięki temu mój głos stał się rozpoznawalny, co już samo w sobie zwiększa poziom zaufania konsumentów do reklamowanych treści.

Jako profesjonalny aktor mogę zagwarantować, że znajdę taki sposób interpretacji skryptu reklamy, który odda charakter spotu. Wykonywana przeze mnie usługa nigdy nie ogranicza się do przekazywania suchej treści. Wypowiadane słowa przenoszą emocje! Dlatego też lektor nagrywający reklamę radiową musi być w stanie zaprezentować wiele różnych interpretacji. To pozwoli w efekcie wyłonić z nich jedno optymalne rozwiązanie. Elementy, na które kładę nacisk podczas realizacji zlecenia obejmują m.in. ogólny wydźwięk reklamy, konkretny przekaz, jaki ma ze sobą nieść, skojarzenia, jakie ma wywoływać, a także cele marketingowe, które mają zostać osiągnięte za jej pośrednictwem. 

Wykonując swoją pracę, na bieżąco konsultuję jej efekty z klientem, aby w finalnej formie były one dla niego w pełni satysfakcjonujące. Ponadto, mając świadomość tego, że oprócz końcowego owocu współpracy, dla pełnego zadowolenia klienta ważna jest także przebyta wspólnie droga, osobom zainteresowanym moimi usługami gwarantuję dużą elastyczność. Oferuje szybkie terminy realizacji zleceń, bieżącą obsługę nadsyłanych zapytań oraz indywidualne wyceny, bazujące na przedstawionych przez Ciebie parametrach planowanego do wykonania spotu.

Poszukujesz dysponującego dużym warsztatem, profesjonalnego lektora do reklamy radiowej? Serdecznie zachęcam do skorzystania z dostępnego w ramach witryny formularza kontaktowego. Ze swojej strony zapewniam pełne zaangażowanie w projekt, niezależnie od jego długości, rodzaju czy pola eksploatacji.

Profesjonalne Studio

Profesjonalne studio to profesjonalne brzmienie. Jeśli chcesz aby głos lektora w Twojej reklamie brzmiał profesjonalnie, studio lektorskie musi spełniać wyśrubowane wymagania dotyczące adaptacji akustycznej i osprzętu nagrywającego.

Gwarancja Satysfakcji

Gwarantuję profesjonalne podejście do każdego projektu. Znalezienie odpowiedniej interpretacji skryptu reklamowego nie zawsze przychodzi od razu. Jeśli nie będziesz zadowolony - przygotuję kolejne wersje nagrań lektorskich.