Nagrania_lektorskie_voice_over5

Lektor do reklamy telewizyjnej

Reklama telewizyjna stanowi obecnie jedną z najskuteczniejszych form marketingu. Dzięki swojemu olbrzymiemu zasięgowi, dużej częstotliwości wyświetlania oraz możliwości oddziaływania zarówno na wzrok, jak i słuch potencjalnych klientów, komunikat tego rodzaju jest w stanie w krótkim czasie wypromować niemal dowolny produkt, usługę lub wydarzenie. Zgodnie z powszechnie funkcjonującymi szacunkami, swoim zasięgiem może objąć nawet do ponad 90% wszystkich mieszkających w Polsce osób. Decydując się jednak na skorzystanie z tego rozwiązania, należy pamiętać o tym, że źle przygotowany klip może przynieść dokładnie odwrotne rezultaty. Podczas realizacji przedsięwzięcia niezwykle ważne jest zatem, aby zadbać o każdy detal, w tym m.in. o wynajęcie doświadczonego i profesjonalnego lektora.

Profesjonalny lektor do reklam telewizyjnych

Jako osoba działająca w tej branży już od kilkunastu lat, jestem w stanie zaproponować interpretację skryptu, która będzie odpowiednio dopasowana do charakteru danego spotu reklamowego. Podczas nagrań, testuję różne sposoby odczytywania dostarczonych mi tekstów, jednocześnie doprecyzowując ze zleceniodawcą wszelkie bardziej szczegółowe oczekiwania. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Tworząc nagrania, zawsze biorę pod uwagę czynniki, takie jak całościowy przekaz spotu, jego charakter, skojarzenia, które ma wywoływać oraz intencje reklamodawcy. Dzięki temu finalna usługa niemal zawsze przyjmuje dokładnie taki kształt, jaki został nakreślony przez klienta.

Z kolejnych korzyści płynących ze skorzystania z usług profesjonalnego lektora do reklamy telewizyjnej wymienić należy przede wszystkim fakt, że ze względu na wieloletnie doświadczenie zawodowe mój głos jest powszechnie rozpoznawalny, co automatycznie przekłada się na większe zaufanie odbiorców do reklamowanej marki. Na przestrzeni minionych lat tworzyłem nagrania do spotów emitowanych w lokalnych, jak również w ogólnokrajowych stacjach telewizyjnych oraz radiowych. Do dużych firm, z którymi współpracowałem w tym zakresie należą m.in. McDonald’s, Coca-Cola, Rossmann czy też IKEA.

Wiedząc, że na satysfakcję moich klientów składa się nie tylko jakość samej reklamy, ale również efektywność współpracy, staram się być również w możliwie jak największym stopniu elastyczny. W związku z tym, zapewniam Ci m.in. bliskie terminy nagrań, szybką reakcję na nadsyłane wiadomości oraz w pełni indywidualną wycenę usługi, uzależnioną od objętości skryptu, długości nagrania, rodzaju spotu i planowanego zasięgu reklamy.

Gorąco zachęcam do zapoznania się z zamieszczonymi na stronie internetowej przykładami moich realizacji. Jeśli uznasz, że mój głos pasowałby do reklamy Twojej firmy, skorzystaj z formularza w sekcji Kontakt w celu uzgodnienia szczegółów zlecenia. Gwarantuję, że niezależnie od tego, w jakim projekcie miałbym wziąć udział, uzyskasz ode mnie stuprocentowe zaangażowanie oraz pełne wykorzystanie kompletu posiadanych przeze mnie umiejętności oraz wiedzy.